+420 773 350 500
info@opravynaklic.eu

Opravy bytů

Jsme společnost LAGEN a provádíme generální opravy bytů a domů. Opravy bytů jsou vícestupňový proces prováděný našimi kvalifikovanými odborníky, jejichž cílem je poskytování komplexních stavebních a opravárenských služeb. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Provádíme opravy bytů v Praze ale po dohodě i po celé ČR. Cena našich služeb je odpovídající poskytované kvalitě, kterou od nás můžete očekávat. Specialisté společnosti LAGEN používají ke své práci pouze kvalitní stavební materiály a využívají pouze moderní technologie v celém průběhu generálních oprav bytů. Vysoká úroveň organizace procesů garantuje provedení oprav na nejvyšší úrovni ve stanovené době s ohledem na všechny přání zákazníka.

Opravy bytů na míru

Nemáte rádi standardní řešení z katalogů a nechcete byt opravovat podle šablony? Řešení opravy bytů na míru je správnou volbou pro Vás. Pokud máte přesnou představu o požadované změně, rádi ji pro Vás budeme realizovat k Vaší plné spokojenosti. Zútulněte si svůj život a svoje okolí a odlište se od ostatních.

Opravy bytů na klíč

Opravy bytů na klíč jsou velmi oblíbené. Poté co se domluvíme na detailech oprav, můžete klidně odjet na dovolenou a po Vašem návratu Vás již bude čekat nový útulný domov.

Poslat poptávku

Kategorie:
Jmeno:
Email:
Telefon:
Plocha (m²):
Komentáře:

Pokud na nás máte jakékoliv dotazy nebo požadavky, prosím zadejte je do pole Komentáře. Náši specialisté Vás budou neprodleně kontaktovat, aby si objasnili podrobnosti a výpočet nákladů na práci .

Spočitat cenu